IT технології

IT технології

Система Prengi – це унікальне і гнучке програмне рішення для ефективного управління бізнес-процесами будь-якого типу та рівня складності.

Автоматизація IT-процесів прискорює розробку продуктів та інфраструктури, оптимізує повторювані процеси і завдання, дозволяє економити час IT-фахівців і приділяти більше уваги вирішенню важливих стратегічних завдань.

Крім розробників в IT-компаніях також працює численний штат співробітників, які взаємодіють як з продуктами, так і з їх клієнтами, проте при цьому кожен використовує різне програмне забезпечення.
З величезної маси задач у багатьох IT-компаніях дуже часто автоматизовані всього два процеси: створення нового IT-продукту і його обслуговування. Саме відсутність єдиної цифрової платформи призводить до розриву комунікацій між співробітниками компанії.

Кожен бізнес-процес складається з етапів виконання, відповідальних виконавців, звітності та термінів реалізації. Тому автоматизація бізнес-процесів для IT-компанії не менш важлива, ніж для будь-якої компанії з реального сектора економіки.
Використання системи Prengi дозволяє створити єдиний цифровий простір, в якому чітко структурована і взаємопов’язана робота кожного департаменту, розмежовані функціональні обов’язки співробітників, налагоджена система комунікації, встановлені метрики ефективності та ліквідовані зайві процеси.

Переваги використання Prengi для IT-компаній:

  • швидке впровадження системи і індивідуальна адаптація під різні бізнес-процеси;
  • створення єдиної цифрової бази для підвищення рівня взаємодії співробітників;
  • чіткий механізм контролю і звітності;
  • оптимізація бізнес – завдань і процесів, що дозволяє ефективніше використовувати робочий час і перерозподіляти навантаження.

З використанням системи Prengi управління вашими бізнес-процесами стане набагато простішим та ефективнішим.

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8