Охорона здоров'я

Охорона здоров’я

Утримання та обслуговування  медичного закладу – це безперервний і трудомісткий процес, в якому постійний моніторинг і контроль за станом будівлі грає важливу превентивну роль. Адже позапланова поломка або аварійна ситуація безпосередньо впливає на життя і здоров’я пацієнтів.

Для ефективного управління будівлею медичного закладу наша команда розробила систему Prengi, яка дозволяє контролювати стан будівлі, комунікацій, систем і чистоти.

Це унікальна система комплексного контролю, отримання звітності та управління всіма аспектами будівлі, включаючи енергоспоживання, освітлення (як всередині, так і зовні будівлі), електропостачання, безпеку, водопостачання, якість внутрішнього повітря і звукове оточення.

Prengi оптимізує експлуатаційні витрати і знижує комунальне навантаження на об’єкт, що дозволяє інвестувати вивільнений фінансовий ресурс в оновлення матеріально-технічної бази.

Переваги Prengi для медичних установ:

  • створення єдиної інформаційної бази та паспорта об’єкта;
  • оптимізація та економія експлуатаційних витрат, що дозволяє направити вивільнені ресурси на оновлення медичного обладнання;
  • контроль за станом будівлі та комунікацій, що мінімізує виникнення аварійних ситуацій і несподіваних поломок;
  • контроль за виконанням ремонтних робіт та  експлуатацією будівлі;
  • аналіз і управління процесами утримання та обслуговування будівлі в режимі реального часу.

Prengi допомагає створити ідеальні умови для одужання пацієнтів та роботи медичного персоналу.

 

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8