ОСББ

ОСББ

Сьогодні ОСББ володіє широким списком функціональних обов’язків (обслуговування інженерних комунікацій, прибирання території, ремонт під’їздів і дитячих майданчиків) та достатньою для цього ресурсною базою.

Такий новий феномен в управлінні житловим майном повинен був вирішити накопичені проблеми мешканців з максимальною ефективністю та індивідуальним підходом, але фактично через некомпетентне управління ці проблеми так і залишаються без вирішення.

Комунікація між членами ОСББ ускладнена. Проводяться часті та безцільні збори, які забирають багато вільного часу та не вирішують проблем. Через відсутність єдиної цифрової бази багато рішень приймаються мешканцями в різний групах в мессенджерах хаотично та безсистемно.

Хаотичні та невчасні рішення часто призводять до того, що до початку нового опалювального сезону будинок не готовий. Виникають критичні ситуації, необхідність швидкого ремонту, заміни комунікацій або інших завдань по утриманню житлового об’єкта.

Для ефективного управління ОСББ фахівці Prengi створили унікальну автоматизовану систему, яка адаптується до вимог кожного клієнта. Prengi дозволяє налаштувати чіткий і прозорий процес управління багатоквартирним будинком та прилеглою територією, налагодити ефективну комунікацію між співвласниками будинку і керуючими ОСББ, оптимізувати витрати і підвищити контроль за діяльністю.

Переваги Prengi для ОСББ:

  • створення єдиної інформаційної бази та паспорта багатоквартирного будинку;
  • оптимізація експлуатаційних витрат, контроль за видатковою частиною бюджету;
  • контроль за енергоспоживанням і виконанням ремонтних робіт по експлуатації будівлі;
  • аналіз і управління процесами утримання та обслуговування житлового будинку в режимі реального часу з будь-якої точки світу.

З унікальною системою Prengi управління Вашим будинком стане ефективним і прозорим!

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8