Модулі

Технічне обслуговування

Prengi забезпечує автоматизацію технічного обслуговування обладнання та інженерних систем будівлі. Зберігає історію переміщення та експлуатації обладнання, дозволяє планування ремонтних робіт та ведення календаря обслуговування мереж,. Використання Prengi також спрощує планування сезонних робіт та комунікацію з сервісними компаніями.

Управління обладнанням

Prengi дозволяє створити власну карту розміщення та паспорти обладнання, зберігає історію витрат на експлуатацію. Формує статистику ремонтів та причин поломок. Планування регламентних робіт, ППР, нагадування щодо перевірок тепер в одній системі.

Енергоменеджмент

Налаштуйте автоматичний збір показників лічильників, отримуйте статистику та аналітику споживання, встановлюйте граничні норми та отримуйте сповіщення у разі аномалій споживання.

Охорона та пожежна безпека

Створюйте карти обходів та сканувань охоронного персоналу відповідно до особливостей вашого об’єкту.  З Prengi ви легко налаштуєте системи безпеки, в тому числі відеоспостереження та системи пропуску, адже інтеграція з датчиками безпеки відбувається безпроблемно.

Контроль стану об’єкту

Prengi  дозволяє  побудувати систему чек-листів та QR-кодів, а наші фахівці сформували пакети аналитики важливих поточних показників та норми відхилень від визначених показників для кожного виду нерухомості. Система забезпечує автоматичне створення задач на відповідальну особу у разі понаднормового споживання. Планові аудити, алгоритми щоденних перевірок відтепер в одній доступній системі.

Взаємодія з підрядними організаціями

Даний модуль охоплює всі аспекти та тонкощі роботи з підрядними організаціями. Наші фахівці та експерти розробили готові алгоритми створення та погодження договірного процесу, створення заявок на термінові та планові роботи, контроль якості та своєчасності надання послуг, систему рейтингу підрядних організацій.

Взаємодія з орендарями

Фахівці Prengi пропонують готове рішення для чіткої та прозорої взаємодії з орендарями. Заповнюйте відомості про орендаря, управляйте договірними відносинами, контролюйте оплати та заборгованості, управляйте зверненнями. Prengi забезпечує повну автоматизацію комунікаційних процесів.

Управління клінінгом

Система  Prengi містить готові алгоритми роботи клінінгового персоналу, систему оцінки якості та чек-листи. Додавання фотозвітів, внесення зауважень та побажань, аналітика якості надання послуг теперь в одній доступній системі.

Service desk

Даний модуль розроблений фахівцями Prengi з урахуванням потреб та нюансів швидкої координації робочих процесів. Автоматизація внутрішніх комунікаційних процесів, управління зверненнями та запитами, контроль за ходом виконання задач та заявок, координація роботи та пріоритизація задач в модулі Service desk.

Аналітика та звіти

Prengi автоматично формує звіти щодо найважливіших процесів та показників, заміряє ефективність  виконання, своєчасність та рівні навантаження на відповідальних осіб. Також  містить прогнозування показників та архів даних.

Паспортизація об’єкту

Prengi консолідує повну інформацію про будівлю, включаючи
інтерактивний план об’єкту,
договірну та проектну документацію,
перелік обладнання на об’єкті. Завдяки тому, що найважливіша інформація зберігається системно та оновлюється вчасно, технічне обслуговування систем та експлуатація будівлі стає ефективнішою.

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8