Клієнтська підтримка

Підтримка клієнтів

Ми команда Prengi та ми прагнемо надавати досконалий сервіс для всіх без винятку клієнтів.

З Вами буде працювати наш досвідчений менеджер з підтримки, який досконало розуміє бізнес-процеси, проаналізує роботу вашого персоналу та особливості роботи вашої компанії. Завдяки такому індивідуальному підходу продукт Prengi можливо максимально адаптувати саме під ваші потреби, додавши або змінивши необхідний набір функцій.

Додатково до нашого персоналізованого сервісу наші спеціалісти проведуть для вас та вашої команди навчання з використання програми Prengi та, у разі виникнення будь-яких питань, будуть з вами постійно на зв’язку.

Після стартового налаштування вашого облікового запису Prengi ви отримаєте доступ до спеціальних навчальних матеріалів та почнете працювати з вашим персональним менеджером.

Наша команда також пропонує фіксоване по вартості обслуговування системи, тому ризик виникнення додаткових оплат та прихованих платежів мінімізується.
Оновлення системи інтегрується автоматично, що не завдає зайвого клопоту нашим клієнтам.

Так чого ж Ви чекаєте?
Почніть сьогодні з Prengi.

Готові підключитися або маєте питання?

Подзвоніть нам
Запитайте нас про продукт, ціни та можливості налаштування саме для вашого проекту або інші питання стосовно нашого продукту. Консультанти Prengi тут, щоб допомогти вам досягти успіху.
Зателефонуйте
0 800 300 283
Напишіть нам
Запитайте нас про продукт, ціни та можливості налаштування саме для вашого проекту або інші питання стосовно нашого продукту. Консультанти Prengi тут, щоб допомогти вам досягти успіху.
Напишіть
sale@prengi.com
Заповніть ваші контактні дані.
Зв'яжемося з вами


Я хотів би отримувати маркетингові повідомлення про продукти, послуги та події Prengi. Я можу відписатися в будь-який час.
Реєструючись, ви підтверджуєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних компанією Prengi, як описано в заяві про конфіденційність.

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8