Про нас

Prengi – це, перш за все, команда. Команда однодумців, креаторів, професіоналів та трохи мрійників. Так ми можемо коротко себе описати, оскільки все, до чого ми прагнемо – це спрощувати складні речі та процеси. 

Навіщо це нам? Ми впевнені, що життя, робота та бізнес – це ті речі, якими треба насолоджуватись. А для цього лише варто ефективно розпоряджатися своїми ресурсами та часом. 

Так і з’явився наш продукт Prengi. Ні, це було не зовсім просто та миттєво, тому що над його створенням працювала велика команда спеціалістів та фахівців. З урахуванням їхнього досвіду, років проб, помилок та тестування рішень на реальних об’єктах ми почали створювати Prengi.

Що було далі? Далі також нас очікували декілька років розробок та систематизації процесів управління, повне занурення у всі тонкощі експлуатації будівель, вивчення болісних точок менеджерів різних ланок управління та пошук рішень цих питань. 

Байовський Богдан
Директор

І ось ми презентуємо наш продукт – онлайн-платформу для управління експлуатацією будівель Prengi. Це готове рішення для миттєвого встановлення та використання, яке дозволяє перетворити складні, заплутані та тривалі процеси управління на прозорі алгоритми.

У чому цінність та головна відмінність Prengi? Дуже логічне питання, на яке ми також надамо дуже лаконічну відповідь. Prengi – це готове експертне рішення, адаптоване під наші реалії. Це не інструмент для пошуку ефективності саме для вашої будівлі, Prengi – це і є ефективність.

Наші фахівці розробили унікальну комбінацію модулів, яка охоплює всі процеси експлуатації будівлі: технічне обслуговування, паспортизацію об’єкту, управління обладнанням, енергоменеджмент, управління орендними відносинами та інші модулі. 

Відтепер вся інформація консолідована в одній системі, де користувачі мають свої ролі, рівні доступів та процеси. Аналітика дозволяє відслідковувати ефективність витрат, якість виконаних робіт та  швидкість виконання задач.  

Усі процеси ми побудували з урахуванням досвіду профільних фахівців, які за роки ефективної роботи знайшли ті рішення, які дозволяють покращити функціонування будівлі, налагодити внутрішні процеси та комунікацію з підрядними організаціями. Окремі блоки модулів направлені на покращення клієнтського сервісу та прискорення рутинних типових задач.

Більшість FMS та BMS продуктів вимагають індивідуального налаштування саме ваших процесів, що тягне за собою залучення зовнішніх експертів, можливі помилки, марнування часу та перебудову неефективних процесів. Натомість Prengi пропонує вам вже готові процеси та алгоритми від експертів. 

Тому не марнуйте часу – долучайтеся до Prengi та насолоджуйтесь простими процесами та ефективними рішеннями.

Нагороди

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8