Prengi для офісних центрів

Офiсні центри

Багато підприємців досі недооцінюють важливість офісного простору в побудові іміджу компанії. Проте саме офіс – це те,  що в першу чергу помічає клієнт, звертаючись в компанію за послугою, товаром або консультацією. Тому ефективне управління офісним приміщенням, його своєчасне обслуговування, клінінг і оптимізація витрат при експлуатації є однією зі складових успішного ведення бізнесу.

Система Prengi – це унікальне і гнучке програмне рішення для ефективного управління об’єктами будь-якого типу та рівня складності.

Управління бізнес-центром або коворкінгом має ряд своїх особливостей і безпосередньо залежить від ефективності побудови комунікацій з орендарями. Адже велика площа офісного центру, потік клієнтів і співробітників, індивідуальні побажання і вимоги орендарів, високі експлуатаційні витрати, постійна необхідність дрібного ремонту і складання звітності про виконану роботу викликають складності в управлінні.

Завдяки використанню автоматизованої системи Prengi ви зможете в режимі реального часу виконувати заявки ваших орендарів, контролювати швидкість і ефективність виконання робіт, вести документообіг і ділові комунікації, швидко реагувати на аварійні ситуації, стежити за виконанням зобов’язань і підвищувати рівень управління бізнес-центром.

Переваги використання Prengi:

  • оптимізація витрат при експлуатації будівлі;
  • автоматизація процесів по обслуговуванню, плановому та поточного ремонту офісного центру, обробці заявок на обслуговування і клінінг;
  • прозоре управління відносинами з орендарями;
  • планування та автоматичне формування документів по нарахуванню платежів, облік послуг і аналітична звітність.

З використанням системи Prengi управління вашими бізнес-процесами стане набагато простішим та ефективнішим.

https://www.youtube.com/embed/XE8LW2WDwP8